Сьогодні, 18 березня, в залі засідань МОН України пройшов захід, присвячений завершенню проекту Twinning «Модернізація законодавчих стандартів і принципів освіти та навчання у відповідності до політики Європейського Союзу щодо навчання впродовж життя».

Його учасниками стали Павло Полянський, заступник міністра освіти і науки України, представники посольств Німеччини, Данії, комітету Верховної Ради з питань освіти і науки, Європейського фонду освіти.

Міжнародні експерти разом із фахівцями Міністерства освіти і науки України працювали над вдосконаленням українського законодавства про професійно-технічну освіту, допомагали з впровадженням Національної рамки кваліфікацій та розробляли нові освітні стандарти для низки професій.

Цей проект тривав із січня 2013 року. Його основною метою було створення сучасної системи професійної освіти, що відповідала б наявним потребам ринку праці.

Присутні визнали проект одним із найуспішніших. Завдяки йому вжито кроків для покращення професійної освіти, зокрема напрацювання української та європейської сторін уже використані при створенні низки законопроектів, а саме: рамкового закону «Про освіту», в т.ч. глави VI «Професійна освіта»; нового закону «Про професійну освіту». Окрім того, найближчим часом розпочнеться робота над Положенням про регіональні центри професійної освіти.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу