Дорогі колеги освітяни, школярі й студенти!
Запрошую всіх долучитися до відзначення Міжнародного дня щастя!

У складний і тривожний період української історії нам слід пам’ятати, що світ і його цінності існують незалежно від агресора, що люди народжуються для щастя, що головне у житті – чисті помисли, чесні дії і щирі почуття.

Міжнародний день щастя відзначається по всьому світу 20 березня з 2012 року під егідою ООН. А Україна приєднується до цієї події вже третій рік поспіль. Український День щастя навіть отримав свій власний слоган — «Якщо бути, то – Щасливим!».

Сама подія не має спонсорів і замовників, а лише об’єднує однодумців. Для проведення в Україні 2015 року Міжнародного дня щастя створено оргкомітет, куди ввійшли представники  соціальних і громадянських ініціатив, підприємці та культурологи. Всі вони переймаються новою ідеєю майбутнього – щасливе життя в Україні.

Цей день планується відзначити флешмобами в реальному житті та в соціальних мережах, проведенням різноманітних цікавих заходів для дітей і всієї родини.  Організатори прагнуть  довести всьому світові, що Україна –  це не лише місце військових подій. Найбільш активною частиною  людей, які беруть участь у запланованих заходах до Дня щастя в різних країнах світу, є молодь та студентство.

Пропоную всім небайдужим до Щастя – чужого і власного – взяти участь у планованих заходах, щоб разом підняти рівень щастя на нашій землі, в нашій родині, в нашому майбутньому!

Міністр освіти і науки України
Сергій Квіт

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *