Володимира Онищенка, ректора Полтавського технічного університету,  підозрюють у привласненні та розтраті державного майна, відкрито кримінальне провадження, – повідомив  прокурор області Ян Стрелюк на брифінгу, що відбувся 18 березня. 

Про, зокрема, це йдеться у сюжеті Полтавської ОДТРК «Лтава».

 

Нагадаємо, що останнім часом ім’я ректора ПолтНТУ часто згадують і через скандальні аудіозаписи , які приписують Володимиру Онищенку. МОН звернулось до правоохоронних органів із проханням надати відповідну правову оцінку щодо цього. А міністр Сергій Квіт запросив в уряду дозвіл на перевірку ПолтНТУ, адже сьогодні діє мораторій на перевірки навчальних закладів.

Водночас відбулось кілька мітингів на захист ректора Володимира Онищенка за участі представників науково-педагогічного і студентського колективів – біля Міністерства освіти і науки України та Полтавської ОДА. Крім того, на сайті ПолтНТУ було оприлюднено відкритого листа до міністра освіти і науки, в якому колектив університету пообіцяв відстоювати свою позицію всіма законними методами, та Звернення Володимира Онищенка.

Освітній портал “Педагогічна преса” і надалі буде стежити за подіями та висвітлювати різні факти й погляди щодо цього інциденту. 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *