27 – 29 березня в Києві відбудуться відкриті змагання на Кубок України з радіокерованих автомоделей серед учнівської молоді (в приміщенні). У змаганнях беруть участь моделі шосейних та позашляхових (баггі) перегонів.

27 березня почнуться змагання радіокерованих моделей – цікаве і захопливе видовище – майже «Формула-1» в мініатюрі! На старті одночасно знаходяться по 10 моделей. Тут і високі швидкості на прямих ділянках (60-80 км/г, причому динаміка розгону до 80 км/г – 1,5-2 секунди!), карколомні віражі, подолання перешкод (трампліни) й багато всього, на що здатні маленькі автомобілі-копії справжніх авто. Тут емоції бризкають через край! Тут радість перемоги!

Паралельно зі змаганнями на Кубок України проходитимуть змагання чемпіонату України з радіокерованих автомоделей (у приміщеннях), організовані Українським державним центром позашкільної освіти, Національною українською федерацією автомодельного спорту, Товариством сприяння оборони України, Спеціалізованою школою № 304 з поглибленим вивченням інформаційних технологій м. Києва. За правилами змагання окремо проводяться в таких вікових групах:

– до 14 років;

– до 18 років;

– без обмеження віку.

28 березня – весь день змагатимуться класи позашляхових перегонів (баггі), проходитимуть кваліфікаційні та фінальні заїзди.

29 березня – старти класів шосейних перегонів.

Бажаємо всім учасникам змагань вдалих стартів!

 

Український державний центр позашкільної освіти

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу