Студенти та викладачі факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини здобули нові перемоги на спортивному олімпі. Цього разу із боксу, гирьового та силового спорту.

У зональному чемпіонаті України з боксу серед юнаків 2001 – 2002 року народження та відкритому чемпіонаті Кіровоградської області серед чоловіків збірна Умані виступила успішно. Результати змагань і  юних, і дорослих боксерів уманської команди показові. Серед 30  дорослих учасників чемпіонату студенти університету вибороли золото, срібло та бронзу. Студенти факультету фізичного виховання Андрій Смірнов (1 місце) і  Ярослав Петриченко (2 місце), а також студент технолого-педагогічного факультету Дмитро Дробілко (3 місце) ввійшли до складу регіональної команди і продовжать змагатися за першість в абсолютному чемпіонаті України в травні поточного року.

Результативним став виступ університетських боксерів і на обласному чемпіонаті, що проходив нещодавно у Черкасах. У престижних змаганнях вихованці УДПУ посіли всі призові місця у своїх категоріях: І місце виборов Владислав Рудик (вагова категорія 52кг), ІІ місце –  Андрій Смірнов (вагова категорія 64 кг), ІІІ місце завоювали Ярослав Петриченко, Сергій Поліщук і Вадим Ковальський (вагові категорії 69 кг, 81 кг, +91 кг відповідно). Хлопці ввійшли до збірної Черкаської області і наприкінці березня візьмуть участь у Кубку України з боксу.

Неодноразові переможці спортивних змагань різних рівнів Валентин Хмільовий та Олег Легін успішно представили університет на Чемпіонаті України з гирьового спорту серед студентів ВНЗ. Учасниками змагань стали 150 найсильніших гирьовиків із різних регіонів України, які змагалися в поштовху довгим циклом двох гир вагою по 24 кг. Висока конкуренція не завадила уманчанам довести свою силу і витривалість: Валентин Хмільовий став другим (вагова категорія до 75 кг), Олег Легін – п’ятим (вагова категорія до 70 кг).

Найсвіжіша перемога спортсменів Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини – на відкритому чемпіонаті Європи GPF/GPA 2015 з пауерліфтингу, жиму лежачи, багаторазового жиму. Викладач кафедри спортивних дисциплін факультету фізичного виховання Сергій Ільченко зумів випередити серйозних суперників із України, Білорусі, Франції, Грузії та інших країн і виборов «золото» у ваговій категорії до 100 кг у номінації 55 кг із результатом 81 повторення за 3 хвилини, підтвердивши таким чином звання майстра спорту України.

Відділ зв`язків з громадськістю УДПУ імені Павла Тичини

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу