Нещодавно на базі Економіко-правничого коледжу Запорізького національного університету провели обласні етапи Всеукраїнських олімпіад з української мови та математики серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації. Економіко-правничий коледж уже третій рік поспіль стає базою для проведення обласних етапів олімпіад із предметів, що користуються чималою популярністю серед студентів.

Учасниками обласного етапу олімпіади з української мови стали 19 студентів, а з математики – 16 представників ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації м. Запоріжжя й області.

Зі словами привітання та щирими побажаннями перемоги до учасників олімпіад та їхніх наукових керівників звернулися: директор Економіко-правничого коледжу ЗНУ Олена Грибанова, декан математичного факультету ЗНУ, професор Сергій Гоменюк та доцент кафедри української літератури філологічного факультету ЗНУ Ірина Бакаленко. Вони зазначили, що студентів уже можна вважати переможцями, якщо вони змогли вийти на обласний рівень олімпіади. Також висловили переконання, що в інтелектуальному змаганні переможуть найдостойніші.

Після завершення урочистої частини на учасників олімпіади чекала напружена робота, а на членів журі – кропітка робота з визначення найкращих робіт.

За рішенням журі переможцями обласного етапу V Всеукраїнської олімпіади з української мови стали: Марко Шевченко з Мелітопольського промислово-економічного коледжу, який посів 1 місце; Каріна Тищенко з Економіко-правничого коледжу ЗНУ, котра виборола 2 місце, та Анастасія Сухіна з Запорізького музичного училища ім. П. Майбороди, вона посіла 3 місце.

Переможцями обласного етапу VІ Всеукраїнської олімпіади з математики стали: Олександр Слободяник (Запорізький коледж радіоелектроніки ЗНТУ) – 1 місце, Ярослав Петров (Коледж економіки та інформаційних технологій ЗІЕІТ) – 2 місце та Єлизавета Гужва (Економіко-правничий коледж ЗНУ) – 3 місце.

Наприкінці заходу всіх учасників олімпіади відзначили Почесними грамотами ректора Запорізького національного університету та пам’ятними сувенірами.

Прес-центр ЗНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу