17 березня у Європейському університеті відбувся науково-практичний семінар «Інструменти підтримки мобільності науковців у рамках пріоритетів ЄС на 2014–2020 роки». Організаторами заходу стали Фундація Central European Studies and certification (CEASC) м. Бідгощ (Польща), Університет Економіки (WSG) м. Бідгощ (Польща), Європейський Центр ім. Роберта Шумана, Мережа пунктів Європейської Інформації Europe Direct.

Президент Фундації Микола Смолінський розповів у своїй доповіді про програми співпраці та мобільності у сфері освіти Erasmus+, про програми підтримки розвитку наукової кар’єри молодих і досвідчених науковців Marie Sklodowskiej-Curie в рамках пріоритетів ЄС на 2014 – 2020 роки, а також представив програму Горизонт 2020.

Усі  ці програми створені для сприяння мобільності молоді та викладачів, аби вони могли навчатись і викладати у європейських країнах.

Микола Смолінський зазначив, що з 20 березня 2015 року Україна приєднується до програми Горизонт 2020. Також він розкрив особливості освіти у країнах ЄС – навчанням охоплюють осіб віком від 5 до 65 років. Такі вікові рамки пояснюються тим, що, залежно від професії і спеціалізації, час старіння інформації на сьогодні становить 1,5-2,5 року. Тому необхідно, щоб фахівці підвищували рівень професійних знань й оновлювали знання відповідно до нових реалій життя.

Увага! Освітній портал “Педагогічна преса” пропонує своїм читачам висловитись щодо актуальності таких семінарів. Нас цікавлять ваші міркування, пропозиції і запитання. А також, чи хотіли б ви мати можливість переглядати такі практикуми в повній версії у записі або онлайн.

Коментарі залишайте, будь ласка, під публікацією.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *