У містах України розпочався культурно-соціальний проект «100 тисяч книжок для сільських бібліотек», започаткований у співпраці Фундації Дарини Жолдак, Клубу «Коло», Української бібліотечної асоціації, Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» та ГО «Форум видавців».

Мета проекту – оновити фонди сільських бібліотек, щоб діти сільської місцевості мали доступ до сучасної та якісної літератури – як навчальної, так і художньої. Збір книжок триває в загальноосвітніх навчальних закладах міст України, які погодилися стати учасниками проекту. Книги передають учні, які  виявили бажання долучитися до благодійного збору; фонди бібліотек ЗНЗ до акції не залучаються. Передати книги для сільських бібліотек школярі можуть до 17 квітня.

Навчальні заклади, які на даному етапі мають бажання долучитися до проекту і допомогти зі збором якісної літератури для дітей сільської місцевості, можуть стати його учасниками, заповнивши реєстраційну форму. Реєстрація ЗНЗ-учасників триватиме до 2 квітня. Зібрана в навчальних закладах література буде передана до тих сіл, які розташовані в їхній області.

Детальніше про умови проведення благодійного збору «100 тисяч книжок для сільських бібліотек» – на сайті.

За інформацією Освітнього порталу Львівщини

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Проект збирає «100 тисяч книжок для сільських бібліотек»”
  1. Вітаємо вас і ваші добрі справи! Ми також хочемо прийняти участь у соціальній акції «100 тисяч книжок для сільських бібліотек», одержавши книги для сільської бібліотеки. Наша адреса: Запорізька обл., Василівський район, с.Балки, сільська бібліотека-філіал. (ел.адреса balkibibl@mail.ru)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *