Початок тижня на факультеті соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини ознаменувався важливою і зворушливою подією – студенти та викладачі зустрілися з бійцями 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади, які відстоювали гідність нашої держави на сході України, та керівником волонтерської громадської організації «До перемоги» Ольгою Ситник.

Учасники АТО, зустрічі з якими проводилися у виші неодноразово,  розповідали студентам про щоденні нелегкі реалії боротьби на Донбасі,  про своє життя до участі у воєнних діях, подякували за  підтримку та  гуманітарну допомогу, яку студенти передають через волонтерів. Молоді люди слухали розповіді мужніх чоловіків зі сльозами на очах, розуміючи, якою необхідною та важливою є підтримка наших захисників.

Про особливості волонтерської діяльності розповіла відома на Черкащині волонтерка Ольга Ситник. Молодь довідалася, в яких умовах працюють волонтери, в які «гарячі точки» найчастіше возять допомогу, про місця збору гуманітарної допомоги і що потрібно нашим воїнам.

Зустріч проходила у зворушливій, довірливій  атмосфері. Від імені присутніх декан факультету Оксана Кравченко подякувала бійцям за їхній щоденний подвиг, а волонтерці – за активну доброчинну роботу. На згадку запрошеним гостям подарували виготовлені студентами обереги – ляльки-мотанки і побажали якнайшвидшої перемоги.

Цей захід став продовженням циклу запланованих зустрічей і благодійних акцій, що проводяться у виші задля підтримки українських захисників на сході України і спільної перемоги нашого народу над ворогом.

Відділ зв`язків з громадськістю УДПУ імені Павла Тичини

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу