22 березня на базі Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Хмельницького обласного ліцею поглибленої підготовки в галузі науки відбулося відкриття IV етапу XXIX Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.

До міста над Південним Бугом прибуло 168 дітей з усіх куточків України.

З вітальним словом до учасників олімпіади звернувся директор департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА Олег Фасоля, який наголосив на значних успіхах обдарованої молоді Хмельниччини, зокрема в конкурсах філологічного спрямування, та побажав удачі й наснаги учасникам випробувань.

Плідної роботи олімпійцям побажали ректор Хмельницького ОІППО Віктор Берека, головний спеціаліст департаменту загальної, середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Олена Котусенко, голова журі, проректор Львівського національного університету імені Івана Франка Ярослав Гарасим.

Гостей віншували аматорські колективи навчальних закладів Хмельницького.

Творчі випробування школярів, що триватимуть упродовж чотирьох днів, передбачають теоретичні і практичні завдання на поглиблене знання програми з предмета, креативний підхід до викладу матеріалу. Оцінюватиме роботи олімпійців представницьке журі, до складу якого входять науковці провідних вишів країни, методисти та кращі вчителі нашої області.

У програмі олімпіади – також засідання методоб’єднання керівників команд і методистів райметодкабінетів з питань реалізації у навчальних закладах Хмельниччини пріоритетних завдань шкільної філологічної освіти, засідання круглого столу «Від Шевченка до сьогодення», присвячене творчості сучасних українських дитячих письменників (приурочене до 90-ї річниці українського дитячого письменника Всеволода Нестайка), зустріч учасників з учнівськими колективами обласного центру, екскурсії пам’ятними місцями Поділля.

Переможців олімпіади назвуть 26 березня, тоді ж відбудеться і їх нагородження.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу