Військовослужбовці запевняють, що потреба у книжках існує. «У багатьох містах на сході нічого немає: електроніка відпадає, інтернету немає, не завжди можна увімкнути телевізор. Тому ми повертаємося до книжок. Таким чином люди відпочивають», – коментує військовий Олег Мухін.

Минулого тижня бібліотека ЖДУ імені Івана Франка передала близько трьохсот книжок військовослужбовцям із 13-го окремого батальйону. Відтепер бійці зможуть брати літературу в клубі на абонемент і читати на дозвіллі.

Це вже вдруге бібліотека ЖДУ імені Івана Франка передала книги для військових. Після першої акції, що відбулася в січні поточного року, студенти та викладачі не припинили приносити літературу для солдат. Крім того, протягом лютого в університеті тривала акція «Подаруй українську книжку захиснику». Під час цього заходу тривав збір сучасної української документальної, історичної, науково-популярної та художньої літератури.

Для передачі військовим бібліотекарі університету відбирали книжки, орієнтуючись на смаки та уподобання сучасної молоді. Тому для бійців відібрали літературу різноманітного характеру. Це і детективи, і книги історичного й філософського жанру, українська та російська класика, художня література. А також книги релігійної тематики – Біблія, Коран.

Директор бібліотеки ЖДУ імені Івана Франка Броніслава Ренькас каже, що на книги військові частини можуть робити замовлення й надалі. Адже факультети та інститути ЖДУ імені Івана Франка досі постійно приносять літературу.

Прес-центр ЖДУ ім. І. Франка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу