Про це  24 березня повідомив директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук на своїй сторінці у Фейсбуці.
10447670_461154170654398_294542576472745805_n“УЦОЯО робить іще один крок до відкритості. Відтепер кожен учасник ЗНО може ознайомитися в on-line режимі із своєю сертифікаційною роботою. Для цього йому необхідно упродовж тридцяти днів після оголошення результатів подати запит, заповнивши відповідну форму на своїй інформаційній сторінці на сайті УЦОЯО”, – пише Ігор Леонідович.

Увага! Доступ до інформаційної сторінки здійснюється за номером Сертифіката та PIN-кодом, зазначеним у ньому.

Читайте також: Запрошення-перепустки для участі в ЗНО – вже на інформаційних сторінках абітурієнтів

“Залежно від кількості запитів, але не більш ніж через 5 днів, скан-копія сертифікаційної роботи буде розміщена на інформаційній сторінці. Паралельно учасник ЗНО може отримати копію сертифікаційної роботи на папері”, – наголошує директор УЦОЯО.

На жаль, технічні можливості не дають змоги центру одразу розмістити всі скан-копії сертифікаційних робіт на інформаційних сторінках абітурієнтів. “Тому ми вимушені працювати саме в такому режимі”, – підсумував Ігор Лікарчук і попросив поширити цю інформацію.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *