Уряд Словацької Республіки для підтримки мобільності студентів та аспірантів, викладачів ВНЗ і наукових працівників оголошує про початок подання заявок на здобуття стипендії в 2015/2016 академічному році в рамках національної стипендіальної програми Словацької Республіки, що фінансується Міністерством освіти, науки, досліджень та спорту Словацької Республіки; адміністративну підтримку програми забезпечує Словацьке академічне інформаційне агентство «SAI,n.o.».

Стипендії надаються студентам і аспірантам для покриття витрат на житло та харчування під час навчання для здобуття 2-го рівня вищої освіти; або ж витрат на навчання чи дослідницьку роботу під час навчання в аспірантурі в обраних ВНЗ або науково-дослідних установах.

Заявка на здобуття стипендії заповнюється в режимі он-лайн на сайті www.stipendia.sk, або ж www.scholarships.sk.

Останній термін подання заявок – 30 квітня 2015 року до 16:00 (на академічний рік 2015/2016), 31 жовтня 2015 року (на літній семестр 2015/2016 академічного року).

Контактні особи: Луція Жішкова lucia.ziskova@saia.sk – для претендентів із постійним місцем проживання в СР; Лукаш Марцін lukas.marcin@saia.sk – для іноземних претендентів.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу