У рамках соціального проекту «Мій тато захищає Україну» на Львівщині розпочався обласний фотоконкурс «Так чудово виглядає мир», організований серед дітей, батьки яких є учасниками АТО.

Конкурс проводиться з метою залучення учнівської молоді до творчої діяльності; утвердження ідеї розбудови незалежної України та пропагування територіальної цілісності нашої Батьківщини; підвищення ролі фотоаматорства в морально-естетичному вихованні молодих українців; пошуку та розкриття нових талантів; збільшення мережі гуртків, студій кіно- та фотолюбителів; популяризації кращих творчих робіт у періодичних виданнях, на виставках тощо. Про це інформує Освітній портал Львівщини.

Організаторами конкурсу виступають департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації, департамент з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації, управління з гуманітарних питань і зовнішніх зв’язків Львівської обласної ради, відділ інформації і зовнішніх зв’язків ЛОР.

До участі в конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів, батьки яких є учасниками АТО.

Конкурс проводиться у двох вікових групах:

молодша (8-14 років);
старша (15-18 років).
Номінації фотоконкурсу «Так чудово виглядає мир»:

портрет;
пейзаж;
жанрове фото;
природа, традиції, дозвілля;
експериментальне фото (застосування програми Adobe Photoshop та інших).
Заявки на участь у конкурсі та творчі роботи приймаються до 10 квітня за адресою: м. Львів, вул. Івана Франка, 133, Львівський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *