Про проблеми, пов’язані з новим порядком нарахування і виплати пенсій  науково-педагогічним працівникам у цьому році, йшлося на зустрічі начальника управління пенсійного забезпечення головного управління Пенсійного Фонду  України у Львівській області  Ірини Стародубової  з керівниками структурних підрозділів Національного університету “Львівська політехніка”.

Відкриваючи зустріч,  ректор університету професор Юрій Бобало наголосив, що ці питання останнім часом набули особливої актуальності. Стосуються вони, зокрема, працюючих пенсіонерів, яких у Львівській політехніці налічується понад 540 осіб.

На початку зустрічі начальник обласного управління пенсійного забезпечення Ірина Стародубова поінформувала присутніх, що цього року в Держбюджеті України передбачено виплатити всім категоріям пенсіонерів України понад 253 млрд гривень пенсій. Дефіцит Пенсійного фонду становитиме 19 млрд гривень. На Львівщині  загальна кількість пенсіонерів становить 710 тисяч осіб, із яких 153 тисячі — це працюючі пенсіонери.

Промовець докладно розповіла про зміни в пенсійному законодавстві України, що стосуються, зокрема,  тих осіб пенсійного віку, які продовжують працювати. Йдеться про те, що з 1 квітня до 31 грудня цього року діятиме тимчасове положення про виплату пенсій цим категоріям в обмежених розмірах — 85 відсотків для тих, чия сума виплат перевищує 1 435 гривень.

Ірина Стародубова відповіла на численні запитання присутніх щодо змін у пенсійному законодавстві України. Вона також повідомила телефонний номер “Гарячої лінії”, де можна отримати всю необхідну інформацію з цього приводу: (032) 255 38 97.

            Прес-служба Національного університету “Львівська політехніка”

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу