0 584
Полунично-малинові відносини луганських і польських студентів зміцнюються на "Агрогороді" 19 Липня, 2012 Педагогічна Преса

Делегація з 24 осіб, до складу якої увійшли студенти і викладачі польських ВНЗ, ознайомилася сьогодні з роботою овочесховища ТОВ «Мирна Долина» у рамках освітньої програми «Агрогород».

Крім того, за повідомленням прес-служби Луганської обласної державної адміністрації, студенти відвідали поля в Краснодонському районі, де вирощують полуницю та малину. Працівники сільськогосподарських підприємств розповіли про особливості овочівництва в кліматичних умовах регіону. А також учасники делегації ознайомилися  із специфікою виробництва на Краснодонському м’ясокомбінаті.

Головний координатор співпраці зі Східними країнами, який очолює делегацію,член президії Польської Господарської Палати, пан Тадеуш Намединські зазначив, що така поїздка – одна з практичних складових освітньої програми, в рамках якої передбачено й обмін студентами. «Ця програма допоможе всім розширити свої знання, щоб потім застосувати їх у дипломних проектах, присвячених “Агрогороду”», – наголосив представник польської сторони.

Нагадаємо, що голова Луганської облдержадміністрації Володимир Пристюк раніше теж відзначав важливість таких програм. «Агрогород» – це не лише можливість забезпечити жителів області дешевими овочами, розвинути сільське господарство в регіоні, а й гарна перспектива для молодих фахівців, які зможуть реалізувати свій творчий і науковий потенціал у цьому міжнародному інвестиційному проекті», – наголосив Володимир Пристюк.

За матеріалами paralel-media.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *