Сумське ВПУ будівництва та автотранспорту відвідали гості з Німеччини Анна Романова та Дмитро Філімонов з ініціативою впровадити практику дуального навчання.

Теорія в училищі – практика на підприємстві. Пропозиції для учнів

Представник Департаменту розвитку ділового туризму і регіонального співробітництва Дмитро Філімонов впроваджує пілотний проект дуального навчання. Вперше його запустять на території України, і наш навчальний заклад – серед учасників проекту.

Система дуальної освіти – це така практика, коли в підготовці молодих фахівців беруть участь одразу дві установи – навчальний заклад і навчальне підприємство. Процес організований так, що в училищі молода людина спочатку отримує базові теоретичні знання. А безпосередньо виробниче навчання проходить на підприємстві за кордоном. Там учень виконує роботу, пов’язану саме з обраною спеціальністю. При цьому він отримує не лише якісні знання, а й кошти за свою діяльність. Підприємство оплачує таку практику, що робить це навчання ще більш привабливим. Учні Сумського ВПУ будівництва та автотранспорту отримають унікальну можливість проходити виробничу практику в умовах виробництв європейського стандарту.

Підвищення кваліфікації для викладачів

Анна Романова, представник компанії WMU GmbH, розробляє програми підготовки для викладачів і керівників навчальних закладів.

Викладачі також зможуть отримати якісні знання від європейських колег. Підвищення  кваліфікації для викладачів, курсова підготовка, семінари та конференції зосереджені на підтримання якості навчання, що базується на найсучасніших дослідженнях і технологіях. Ця компанія ґрунтовно підходить до  професійної підготовки та пропонує до реалізації такі питання:

  1. Концепція планування, проведення та оцінки освітніх процесів і курсів підвищення кваліфікації в Німеччині.
  2. Планування семінарів і навчальних курсів на теми з галузі професійної освіти та відрядження експертів для проведення навчання за межами Німеччини.
  3. Планування та організація конференцій на тему професійної освіти.
  4. Проведення досліджень і оцінка результатів.
  5. Підготовка навчальних та навчальних матеріалів в галузі сучасних концепцій освіти і професійної підготовки.
  6. Сприяння та консультація в розробці сучасник концепцій освіти та професійної підготовки.
  7. Підтримка при пошуку міжнародних партнерів для спільних проектів у сфері професійного навчання.

Так, практика здобуття освітнього досвіду від країн Заходу впроваджується в Сумському ВПУ будівництва та автотранспорту. Навчання за кордоном –  вже не мрія, а цілком реальна практика.

Сумське ВПУ будівництва та автотранспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу