У Всесвітній день Землі в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбувся конкурсний показ студентських виробів екологічного спрямування «Побутовим відходам – друге життя!». Організатором конкурсу стала науково-дослідна лабораторія «Екологія і освіта» (керівник – кандидат біологічних наук Ганна Гончаренко). Захід проводився з метою формування екологічного світогляду молоді, залучення студентів до природоохоронної діяльності шляхом створення оригінальних виробів із побутових відходів.

Учасниками конкурсу стали студенти природничо-географічного та історичного факультетів, які продемонстрували креативність та оригінальність підходу під час виготовлення виробів. Глядачі із захопленням розглядали композиції з пластикових пляшок, целофанових пакетів, серветок, паперових лотків, одноразового пластикового посуду, компакт-дисків, стружки з олівців, перегорілих лампочок, упаковок від йогурту та інших матеріалів.

Критеріями оцінки виробів стали оригінальність, естетичний вигляд, практичне застосування та різноманітність використаних відходів. За підсумками конкурсу вісім переможців отримали спеціальне заохочення від організаторів.

Учасники заходу продемонстрували, що побутовим відходам можна надати друге життя, створивши з них гарні і корисні речі, і таким чином не лише прикрасили свій дім, а й зберегти планету.

Зазначимо, що подібні екологічні акції ініціюються та організовуються науково-дослідною лабораторією «Екологія і освіта» систематично, а деякі з них стали вже традиційними. Така активна робота науковців сприяє формуванню екологічної свідомості майбутніх учителів, їх світогляду, культури та підвищенню якості підготовки фахівців у галузі екології і охорони навколишнього середовища.

Відділ зв`язків з громадськістю УДПУ імені Павла Тичини

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу