Із метою виховання податкової культури в підростаючого покоління та ознайомлення їх із професією фахівця податкової та митної справи Державна фіскальна служба України оголосила Всеукраїнський конкурс дитячої творчості «Майбутнє країни – у мріях дитини».

Учасниками конкурсу можуть бути дві категорії учнів загальноосвітніх навчальних закладів:

І категорія – яким станом на 1 січня 2015 року виповнилося 9-11 років;
ІІ категорія – яким станом на 1 січня 2015 року виповнилося 12-15 років.

Для участі в конкурсі приймаються індивідуальні творчі роботи за трьома напрямами: художні твори (малюнки), комп’ютерна графіка (комп’ютерна анімація) та літературні твори. Тематика робіт: сплата податків, зборів, платежів – економічна функція у житті країни. У роботах необхідно розкрити своє бачення, роздуми та міркування щодо визначеної тематики.

Конкурс проводиться у три етапи: районний, регіональний і всеукраїнський.

На сьогодні проходить перший етап. Творчі конкурсні роботи необхідно подати до 15 квітня до Державної податкової інспекції свого району ГУ ДФС у Львівській області (за місцем реєстрації дитини) для оцінки та відбору кращих.

Другий етап конкурсу відбудеться у травні й проходитиме на регіональному рівні, де визначатимуться найкращі учнівські роботи серед надісланих із районів. Автори робіт, які посядуть перші місця на другому етапі, візьмуть участь у загальнонаціональному визначенні переможців, що відбуватиметься протягом червня-серпня.

Освітній портал Львівщини

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу