18 квітня в Харківському національному університеті радіоелектроніки відбудеться III чемпіонат із комп’ютерних ігор «NURE Challenge».

У рамках унікального для Харкова заходу учні 10 – 11 класів і технікумів – майбутня IT-еліта країни – матимуть можливість поборотися і виявити найсильнішого в популярних комп’ютерних іграх DotA і FIFA. 

ПлакатОсновний турнір із DotA відбудеться онлайн, а фінал – у ХНУРЕ. У турнірі візьме участь Гліб ‘Funn1k’ Ліпатніков – студент радіотехнічного факультету ХНУРЕ, колишній член команди Natus Vincere, віце-чемпіон The International # 3, чемпіон StarLadder #7, чемпіон Alienware Cup, який також проведе кілька шоу-матчів з глядачами й нагородить активних учасників турніру та його переможців призами від себе.
У перервах між іграми учасники та гості чемпіонату зможуть зіграти в популярний X-box+Kinect.

Мета чемпіонату – популяризація інформаційно-технічної освіти серед школярів і розвиток кіберспорту в Харкові.
У заході братимуть участь понад 500 школярів, учнів технікумів і коледжів Харкова та Харківської області, активісти органу студентського самоврядування – Студентського сенату, співробітники всіх випускаючих кафедр університету і глядачі.

Чемпіонат проходитиме з 9.00 до 14.00, в головному корпусі університету. Вхід для преси, гостей і глядачів – за запрошеннями.
Запрошення, а також більш детальну інформацію про захід можна отримати за посиланням http://vk.com/nure_champ, або ж зв’язатися з представниками оргкомітету.

З ігрових питань –
представники Студентського сенату ХНУРЕ:
Сергій Загреба, тел.: 099 406 02 56, http://vk.com/sergey_zagreba
Максим Гришак, тел.: 099 902 71 35, http://vk.com/id34336771
Андрій Дерипаско, тел.: 066 589 10 65, http://vk.com/patrick608

З організаційних питань –
помічник ректора Андрій Леонідович Єрохін.
Тел .: 7021842;
e-mail: ayerokhin@ukr.net.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *