30 березня 2015 року об 11:00 відбудеться прес-конференція щодо V Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок» з участю представників оргкомітету та членів журі конкурсу.

До участі в прес-конференції запрошені: Герой України, український дисидент і політик, громадський діяч Левко Лук’яненко; український поет, перекладач, кіносценарист, драматург, державний і громадський діяч Іван Драч; президент ВГО «Асоціація українських правників» Василь Костицький; голова правління БО «Всеукраїнський благодійний фонд «Заради тебе» Юлія Гольденберг; президент Фонду волонтерів України Тимофій Нагорний; президент Західно-Української Асоціації «Спадщина України» Ірина Квасниця; директор Українського гуманітарного ліцею Київського національного університету ім. Т. Шевченка  Галина Сазоненко; почесний голова Союзу Українок Лілія Григорович та інші. 

Із метою популяризації духовних і моральних надбань, консолідації зусиль, спрямованих на моральний саморозвиток особистості, здатної забезпечити країні гідне місце у цивілізованому світі, сприяння формуванню громадянської позиції та соціально-правової активності учнів і студентів, створення належних умов для прояву патріотизму, високих моральних цінностей, почуття любові до багатоетнічної та толерантної України, готовності до захисту України, забезпечення її суверенітету, територіальної цілісності та недоторканості вже вп’яте в Україні проводиться Всеукраїнський конкурс  «Моральний вчинок».

Учасники Конкурсу – учні та студенти навчальних закладів України. Конкурс передбачає індивідуальну та групову участь.

V Всеукраїнський конкурс «Моральний вчинок» стартував у жовтні 2014 року і буде завершений урочистою церемонією нагородження переможців 23 квітня 2015 року в актовій залі Київського університету Імені Бориса Грінченка, за адресою: вул. Маршала Тимошенка, 13-б (ст.м. Мінська).

Для участі в Конкурсі учасники подавали творчі звіти в таких формах: фоторепортаж, стіннівка, плакат, текстові матеріали (нарис, вірш, буклет та ін.), відеосюжет тощо, які розкривали зміст, тривалість, цільову аудиторію, результати та наслідки діяльності.

Особливістю цьогорічного Конкурсу є велика кількість робіт, присвячених незалежності України, учасникам АТО і соціальній допомозі сім’ям переселенців.

Свої творчі звіти всі бажаючі надсилали до  20 березня 2015 року.

Згідно із статистичними довідками, що надійшли з усіх областей України, цьогоріч у Конкурсі взяли участь близько 5 тисяч учасників.

Із перебігом Конкурсу та його результатами ви зможете ознайомитись, відвідавши прес-конференцію, що відбудеться за адресою: вул. Шовковична, 8/20, прес-центр інформаційного агентства «Главком».

Початок прес-конференції: 11:00  (реєстрація з 10.30)

Акредитація журналістів обов’язкова за тел. 486-16-84 до 18.00 год. 27.03.2015.

Оргкомітет V Всеукраїнського конкурсу
«Моральний вчинок»

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу