Українська збірна перемогла в змаганнях із прибережного веслування на Кубок принца Альберта ІІ, що проходили минулого місяця в Монако.  Очолював команду України доктор філософських наук, доцент кафедри філософії ЗНУ Вадим Зубов. Усього в змаганнях, які організували Федерація веслування та Морське товариство Монако, взяли участь 450 спортсменів  із  14 країн світу.

«Ми були старшими за учасників усіх інших команд, це викликало ще більше захоплення нашою перемогою в суддів та глядачів», – так прокоментував участь у змаганнях Вадим Зубов. Окрім викладання в Запорізькому національному університеті, Вадим Олексійович приділяє багато уваги і спортивній кар’єрі. Він – триразовий чемпіон світу і Європи та п’ятиразовий чемпіон етапів Кубків світу з веслування.

Досягнення української збірної на міжнародних змаганнях стає ще більш значущим, якщо зважати на той факт, що члени команди тренувалися разом лише один раз – за півгодини до самих змагань. Це вразило і журналіста  французького видання  «LaPrincipaute», який опублікував статтю про наших спортсменів. «Гарна історія цього вікенду – це, без сумнівів, перше місце українського екіпажу в старшій віковій категорії в перегонах на дистанції 6 кілометрів, яку він подолав за 27 хвилин і 16 секунд», – йдеться у статті.

У планах команди – участь у чемпіонаті світу з прибережного веслування 2015 року, який відбудеться в Перу в листопаді.

Прес-центр ЗНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу