Міжнародна організація з пілонного спорту  виявила бажання зробити стриптиз олімпійським видом спорту і почала готуватися до подання своєї збірної на майбутній олімпіаді. За інформацією офіційного сайта олімпійського руху, щойно стандартні вимоги, висунуті всім учасникам змагань, буде  виконано, Федерація з пілонного спорту подасть свою петицію на розгляд Міжнародного олімпійського комітету.

“Для того щоб стриптиз міг бути представлений на Олімпійських іграх, спочатку його має визнати Міжнародна федерація спорту. Він повинен відповідати всім вимогам, викладеним в Олімпійській хартії”, – заявив один із представників МОК.

“Якщо буде доведений той факт, що танцями на жердинах справді захоплюються мільйони людей по всьому світові і стриптиз відповідатиме критеріям, установленим сесією МОК, то пілонний спорт стане частиною олімпійської програми за рекомендацією комісії”, – додали члени МОКу.

Тим часом члени федерації вже почали активну підготовку майбутніх олімпійців. Вони опублікували детальну інструкцію, а також посібник для танцюристів приватних танців будь-яких рівнів.

Крім того, учасники організували власний чемпіонат з пілонного спорту. Змагання відбудуться за кілька днів до Олімпійських ігор у Лондоні.

За матеріалами newsmarket.com.ua

За матеріалами 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *