27 березня Харківський національний університет радіоелектроніки вже 11-й раз поспіль проводить Ярмарок вакансій «Молодий фахівець XXI століття».  Тут будуть представлені провідні українські компанії-роботодавці, які шукають студентів і молодих фахівців.

Учасникам ярмарку запропонують великий спектр вакансій і стажування, вони матимуть змогу заповнити та подати власне резюме і безпосередньо особисто поговорити з роботодавцями. Зокрема, тут можна дізнатися про те, як влаштуватися на роботу, якими знаннями та практичними навичками необхідно володіти.

Як свідчить досвід проведення попередніх ярмарків вакансій, компанії-роботодавці мають добру нагоду знайти для себе молодих ініціативних працівників, а це – запорука їхнього перспективного розвитку.

Під час підготовки до Ярмарку вакансій пройшли тренінги від обласного центру зайнятості щодо складання резюме та представлення себе роботодавцю під час співбесіди, а також із формування професійного іміджу студента; порталу з працевлаштування «Робота в Харкові» на тему «Особливості пошуку роботи в мережі Internet. Як уникнути «підводних каменів» під час працевлаштування ». Мета тренінгів – забезпечити більш ефективне працевлаштування молодих фахівців ХНУРЕ.

Напередодні заходу планується проведення презентацій від провідних компаній Sigma Ukraine, Ciklum, Zfort Group та Jabil для студентів Харківського національного університету радіоелектроніки.

У день Ярмарку вакансій запланована низка цікавих заходів: зокрема, відбудуться зустрічі з успішними людьми, які поділяться досвідом кар’єрного становлення і зростання із здобувачами перших робочих місць, студенти матимуть можливість пройти психологічні тестування, кожен, хто побажає, зможе взяти участь у конкурсних змаганнях і в багатьох інших цікавих подіях.

У рамках Ярмарку вакансій буде проведено 15 круглих столів за участю представників підприємств України та випускаючих кафедр, де детально обговорюватиметься зміст кожної спеціалізованої дисципліни, навчального плану за всіма напрямами підготовки фахівців. Круглі столи мають на меті сформувати подальшу стратегію розвитку тієї чи іншої спеціальності, а також обговорити рекомендації щодо введення додаткової цільової підготовки студентів на замовлення підприємств із подальшим їх працевлаштуванням.

Позитивних відгуків від колишніх студентів і роботодавців про попередні ярмарки вакансій безліч, адже тут справді кожен може знайти гідну роботу. Ярмарок вакансій – це майданчик для спілкування між компаніями і студентами. Нині потенційні здобувачі робочих місць активно готують свої резюме й остаточно визначаються щодо майбутнього працевлаштування. Тому знехтувати нагодою взяти участь у Ярмарку вакансій й отримати перспективну та цікаву роботу було б щонайменше недалекоглядно.

Щиро вдячні підтримці компаній-партнерів, а саме генеральному партнеру компанії Nix Solutions Ltd., партнерам компанії Zfort Group, G5e, EPAM Systems, Jabil, Sigma Ukraine, Infostroy, Ciklum, інформаційному партнеру – «Робота в Харкові», завдяки яким університет має можливість проводити щорічний захід – Ярмарок вакансій «Молодий фахівець XXI століття».

Нагадуємо, Ярмарок вакансій «Молодий фахівець XXI століття» відбудеться 27 березня на 4 поверсі головного корпусу Харківського національного університету радіоелектроніки за адресою: Харків, пр. Леніна, 14, ст. м. Наукова.

Ярмарок працюватиме з 11:15 до 15:00. Вхід  вільний!

Прес-служба ХНУРЕ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу