Дуже незвичайний дитячий садок відкрився нещодавно в нью-йоркському районі Бруклін, повідомляє  ABCnews.

Вихованці садочка – не маленькі хлопчики і дівчатка, а дорослі чоловіки і жінки. За словами засновниці Мішель Джоні, дитячий садок був задуманий, щоб дорослі могли “ненадовго випустити на волю дитину, що всередині нас”.  Недаремно психологи кажуть, що багато дорослих проблем родом із дитинства, і, щоб вирішити їх, необхідно повернутися спогадами в безтурботне життя. Так, наприклад, один із відвідувачів мріє побороти невпевненість у собі – рису, що сформувалася в дитинстві. Він сподівається, що тут йому все вдасться. Директор садочка сподівається, що його відвідини навчать нью-йоркців легше ставитися до життя, стати більш впевненими в собі і просто добре провести час.

На сьогодні в групі лише шість осіб, серед них юрист, програміст і письменник. «Дитячий садок» коштує зовсім недешево. Залежно від фінансових можливостей вихованцям пропонується заплатити від 333 до 999 доларів.
Під час занять, які проводяться раз на тиждень, «діти» грають, малюють, ліплять із пластиліну, майструють вироби, а іноді навіть ходять на екскурсії.  Є в «садочку»  тиха година і полуденок, а також батьківські збори, на які «діти» повинні запросити двох дорослих на свій вибір.