26 березня студенти ЖДУ імені Івана Франка в рамках соціально-культурного заходу «Мамина весна» прибирали територію Житомирського військового шпиталю. Керівництво медичного закладу для військовослужбовців звернулося до організаторів мистецького проекту з проханням прибрати садок на території шпиталю, а франківці радо підтримали ініціативу.

«Дуже приємно, що студенти відгукнулися на нашу ініціативу. Ця допомога нам надзвичайно необхідна. Адже багато років все йшло до запустіння, а зараз ми знову все підіймаємо та відроджуємо. В госпіталі буде красиво та порядок», – коментує заступник командира госпіталю, майор Сергій Кондак.

Студенти факультету фізичного виховання і спорту практично за дві години провели прибирання садку: зібрали сміття, пусті пляшки, сухі гілки та побілили насаджені дерева.

«Ми одразу погодились допомогти військовому шпиталю та прибрати територію. Сподіваюсь, що наше прибирання у садку підніме настрій військовослужбовцям», – каже студентка 2-го курсу факультету фізичного виховання і спорту ЖДУ імені Івана Франка Людмила Гагіна.

Нагадаємо, що це не перша акція допомоги військовослужбовцям від франківців. Студенти ЖДУ імені Івана Франка регулярно працюють у шпиталі на волонтерських засадах, збирають кошти на придбання необхідних речей. Ближче до Великодня франківці планують провести ще один суботник на території Житомирського військового шпиталю.

Прес-центр ЖДУ ім. І. Франка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу