2 – 3 квітня у Львові Український фонд «Благополуччя дітей» у співпраці з департаментом освіти і науки ЛОДА та Львівським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти проводить всеукраїнську науково-практичну конференцію «Запобігання торгівлі людьми через реалізацію виховної програми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція». Досягнення, проблеми, перспективи».

До участі в конференції запрошені:

науковці Українського науково-методичного центру практичної психології та соціальної роботи, Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Львівського національного університету ім. І. Франка, Національного університету «Львівська політехніка»;
провідні фахівці Міністерства освіти і науки України, Служби у справах дітей; системи ЦСССДМ;
керівники та фахівці установ та закладів освіти;
працівники правоохоронних органів;
керівники та активісти недержавних організацій.

Робота у групах проводитиметься за такою тематикою:

Створення безпечного середовища як складова процесу захисту прав та законних інтересів дітей.
Корекція негативних поведінкових моделей дітей із сімей, які опинились у складних життєвих обставинах.
Шляхи створення ефективної моделі превентивної роботи в навчальному закладі.

За інформацією Міжнародної організації з міграції, Україна може незабаром постати перед значним зростанням обсягів торгівлі людьми внаслідок масового переміщення осіб з Автономної Республіки Крим та Донбаського регіону. Національна гаряча лінія з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів фіксує появу нових каналів, що їх використовують посередники для організації незаконного переміщення осіб з України до країн ЄС через Польщу, використовуючи національні візи.

Тому робота із запобігання торгівлі людьми сьогодні набуває особливої актуальності. Учасники конференції матимуть змогу отримати інформацію про те, як формувати позитивну мотивацію школярів до засвоєння інформації щодо протидії торгівлі людьми та наявних соціальних послуг у разі потрапляння в складну життєву ситуацію, обмінятися досвідом щодо організації системи виховної роботи у загальноосвітніх навчальних закладах з урахуванням вимог часу й можливостей школярів та забезпечення комплексного підходу до проведення виховних заходів задля вирішення завдання цілісного формування й розвитку особистості.

Захід організовано в рамках проекту «Попередження торгівлі людьми шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад», що впроваджується Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні у партнерстві з Українським фондом «Благополуччя дітей» та Західноукраїнським ресурсним центром за фінансової підтримки Швейцарської Конфедерації.

Конференція проводиться в рамках проекту та з метою реалізації плану заходів Державної цільової соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2015 року, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 березня 2012 р. № 350, відповідного наказу Міністерства освіти і науки України від 19.07.2012 р. № 827.

Місце проведення: м. Львів, вул. Володимира Великого, 50, готель «ГЕТЬМАН».

Контактні телефони: (044) 537-20-16; (032) 255-08-64.

Освітній портал Львівщини

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу