25 – 27 березня у Чернівецькій міській дитячій лікарні студентів-медиків навчали надавати медичну допомогу в умовах бойових дій.
За планом у другій частині семінару тренінги проводитимуть представники Міністерства оборони України, які навчатимуть майбутніх військових медиків за стандартами НАТО. Про це повідомляє сайт Міністерства охорони здоров’я України.

Як пояснив завідувач курсу медицини катастроф і надзвичайних станів, доцент кафедри травматології, ортопедії, нейрохірургії та медицини надзвичайних станів БДМУ Ігор Бірюк, у процесі навчання їх готують як офіцерів медсанчастин запасу, однак навчання насамперед мають на меті підготувати студентів-медиків до вступу в Українську військово-медичну академію.

«Цьогоріч в Українській військово-медичній академії випускникам БДМУ надають близько 30 місць безкоштовного навчання. Щоб вступити туди, студенти 5-6 курсів повинні не тільки скласти теоретичний державний іспит з військової підготовки, вони мають вміти застосовувати ці знання на практиці. Для цього з академії до нас скерували двох офіцерів, які протягом декількох днів навчатимуть наших студентів, як працювати в умовах бойових дій і як поводитись на полі бою, щоб урятувати життя солдатів і зберегти своє власне. Чимало уваги також приділять засобам індивідуального захисту, – повідомив Ігор Бірюк. – Наразі 25 студентів націлені на вступ до військово-медичній академії, половина з них – дівчата. Торік до академії вступили 12 наших випускників, а в 2013 – 7».

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу