26 березня в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка найбільш впевнені у власній охайності та дизайнерських здібностях студенти змагалися в конкурсі-огляді на кращу студентську кімнату та гуртожиток.

Організаторами конкурсу стала адміністрація студмістечка, профспілковий комітет студентів та студентське самоврядування. До конкурсної комісії увійшли голова профспілкового комітету студентів та аспірантів ПолтНТУ Дмитро Задворкін, директор студмістечка Андрій Поставний, голова сектору по роботі з гуртожитками Олександр Калашник і старости п’яти гуртожитків студмістечка.

За словами Андрія Поставного, метою огляду-конкурсу є виявлення та поширення кращого досвіду організації житлово-побутових умов у кімнатах та в гуртожитках, кращої організації на­вчання і відпочинку студентської молоді й активізації діяльності органів студентського са­моврядування щодо формування здорового способу життя та становлення активної грома­дянської позиції молоді.

– У Полтавському національному технічному університеті –  одні з найкращих гуртожитків серед усіх вишів Полтави, і це вкотре підтвердилося сьогоднішнім конкурсом, – каже директор студмістечка. – Якщо у гуртожитку тепло, затишно і комфортно, то це, безперечно, спонукає студентів підтримувати свої кімнати теж чистими й охайними.

Нещодавно в студмістечку завершилася заміна вікон на сучасні металопластикові, що, безумовно, в рази підвищило енергоефективність – у кімнатах тепло завжди, навіть у найсильніші морози. За активного сприяння адміністрації університету й особисто нашого ректора, професора Володимира Онищенка, в гуртожитках встановлено нові газові плити, обладнано пральні кімнати, де студенти відтепер можуть прати свої речі у сучасних якісних пральних машинах, також замінено систему водопостачання. Це, безумовно, підтверджує статус студмістечка ПолтНТУ як найкращого та найкомфортнішого у Полтаві!

До вирішального дня змагання конкурсна комісія оцінила кімнати в кожному з гуртожитків і визначила 10 найкращих за такими критеріями:

  • санітарний стан кімнати;
  • художньо-естетичне оформлення;
  • обладнання та устрій кімнати;
  • умови для забезпечення навчання;
  • стан збереження майна в кімнаті;
  • громадянська активність мешканців, їхня участь у заходах, що проводяться у гуртожитку;
  • дотримання внутрішнього розпорядку; підтримання порядку в місцях загального користування.

Учасників конкурсного оцінювання вразили здібності студентів та їхнє бажання облаштувати свої кімнати якнайкраще. В багатьох помешканнях є кімнатні рослини, які не тільки тішать зеленню, а й приносять плоди.  У деяких приміщеннях затишок і чистота, як удома, студенти відчувають турботу і намагаються прикрасити свої кімнати та додати їм краси і вишуканості.  Але все ж таки головним критерієм під час визначення кращих кімнат була зручність, чистота, можливість плідно та ефективно навчатися та працювати.

Переможці конкурсу отримають матеріальну винагороду від  профспілкового комітету та адміністрації університету.  Студентські ради гуртожитків запевнили, що й надалі заохочуватимуть тих мешканців гуртожитків, які не байдужі до того, щоб майбутні студенти бачили, як можна влаштувати свій побут на високому рівні, розвивати свої здібності, провести студентські роки змістовно та весело.

Попереду ще багато справ – спортивний турнір силачів, прибирання студентського містечка, велопробіги, змагання з легкої атлетики, робота з допомоги воїнам АТО, флешмоби та багато іншого.

Прес-центр ПолтНТУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *