Театральний клас і Школа здоров'я – у літньому таборі - 123Традиційно у червні розпочав свою роботу табір з денним перебуванням і при спеціалізованій школі № 23 м. Києва. У літній період працюють тематичні літні школи – організовані тематичні табірні зміни.

Завдяки впровадженню «Театрального класу» не тільки молодші школярі, а  й старшокласники цікаво та змістовно проводять час у таборі. Вихованці залюбки займаються з педагогами хореографією, вокалом, акторською майстерністю, сценічним мовленнням, риторикою.

Важливою складовою роботи пришкільного табору є проект «Школа здоров’я», що має на меті реалізацію профілактичних здоров’язберігальних і здоров’язміцнюючих технологій в умовах навчально-виховного процесу. У рамках проекту передбачено:

?     ранкова гімнастика;

?     ритмічна гімнастика;

?     зорова гімнастика;

?     дихальна гімнастика;

?     фітобар;

?     профілактор «Норм-постава»;

?     тренінги з основ здорового способу життя;

?     психологічно-розвантажувальний комплекс БОС;

?     профілактично-оздоровчий масаж;

?     профілактично-оздоровчий басейн;

?     оздоровлення під час канікул.

Традиційно проходить профорієнтаційна гра за п’ятьма станціями-модулями з різних напрямів мистецтва, що дає змогу учасникам розширити власний кругозір та виявити творчі здібності. У квітні гра проводилася для учнів загальноосвітніх навчальних закладів Деснянського району м. Києва.

Оздоровлення вихованців закладу не закінчується в червні, а триває у липні – серпні на березі Чорного моря у Скадовську завдяки спільним зусиллям адміністрації закладу та батьківського комітету.  Під час відпочинку вже другий рік поспіль  вихованці студії та зразкова народна шоу-група закладу «Пролісок» беруть участь у Всеукраїнському благодійному дитячому фестивалі «Чорноморські ігри». У 2011 році вихованці школи посіли призові місця у вокальному жанрі та стали лауреатами фестивалю у вокально-хореографічному жанрі.

За матеріалами прес-служби МОНмолодьспорту

Театральний клас і Школа здоров'я – у літньому таборі - img 2499

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *