Наближається Великдень. Тож українці згадують прадавню народну традицію – писати писанки. Писанкарство – давнє й улюблене мистецтво українського народу. До Великодня в Голосіївському районі міста Києва писанки готують і дорослі, і малеча.

Протягом березня 2015 року учасники гуртка „Диво-писанка” спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів із поглибленим вивченням української мови та літератури № 273 міста Києва (керівник Т.Лавренчук), гуртка „Писанкарство” спеціалізованої школи з поглибленим вивченням французької мови № 110 імені К.Гапоненка міста Києва (керівник О.Максименко) готуючись до Всеукраїнського фестивалю писанок, дізнаються про зміст символів, розписуючи писанки, використовуючи традиційні орнаменти.

В орнаментах і кольорах закодована і генетична пам’ять, і народна мудрість, і побажання добра та багатства.  Обираючи зразок писанки, кожен з учасників малює свій витвір мистецтва, можливо, не такий витончений, як у майстрині, але по-своєму унікальний.

Керівники гуртків дітям передають традиції розписування з добрим серцем і чистими помислами.

Комплекс творчих заходів із відродження народних традицій підготовлено Будинком дитячої та юнацької творчості Голосіївського району. Так, упродовж березня в приміщенні позашкільного закладу відбуваються майстер-класи “Великодня веселка надії” з композиції, виготовлення листівок. Низку заходів організовано народним художнім колективом-студією образотворчого мистецтва „Юний художник”.

За інформацією департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА