З 2 по 4 квітня за підтримки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації та Департаменту освіти Харківської міської ради в Палаці спорту (станція метро «Маршала Жукова») відбудеться головна подія обласної освітньої галузі – сьома міжрегіональна виставка з міжнародною участю «Освіта Слобожанщини – 2015».  

Виставка має на меті презентувати для широких кіл населення міста та області досягнення закладів освіти Харківщини, інших регіонів України та Європи, допомогти абітурієнтам зробити свідомий вибір навчального закладу, представити здобутки науково-педагогічних колективів, видавництв і досвід використання інформаційних технологій.  На виставці відвідувачі  матимуть змогу отримати відповіді від представників різних навчальних закладів щодо особливостей вступної кампанії 2015 року, одержати необхідну інформацію щодо напрямів підготовки та факультетів, за допомогою спеціалістів Харківського обласного центру зайнятості пройти тестування.

На виставці будуть представлені понад 60 навчальних закладів України, а також заклади освіти, агенції та установи Ізраїлю, Німеччини, Польщі та Чехії. Вперше в роботі заходу беруть участь Київська православна богословська академія, Український державний університет залізничного транспорту, Луганський національний аграрний університет, навчальний центр «Association» (Чехія), Технологічно-гуманітарний університет ім. Казимира Пулавського (Польща), Університет екології та управління (Польща) та інші.

Цікавинками виставки стануть спільний стенд Українського державного університету залізничного транспорту та Технологічно-гуманітарного університету ім. Казимира Пулавського (Польща), які активно і плідно співпрацюють протягом кількох років, а також спецекспозиція Харківського національного університету радіоелектроніки – «Кіберпростір».

Також уперше в рамках виставки 2 квітня за ініціативи відділу професійної освіти Департаменту науки і освіти обласної державної адміністрації відбудеться День професійно-технічної освіти, який супроводжуватиме презентаційна програма та робота майстер-класів.

Виставка працюватиме за таким графіком:

 

Урочисте відкриття – 2 квітня об 11.00.

2 і 3 квітня – з 10.00 до 17.30,

4 квітня – з 10.00 до 14.00.

 

Прес-центр ХНУРЕ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу