28 березня 2015 року голова Комітету Верховної Ради з питань науки та освіти Лілія Гриневич зустрілась із керівником напрямку освіти, співпраці в галузі науки та соціальної політики Групи підтримки України Європейської Комісії Хосе Романом Леоном Лорою.
Сторони обговорили питання щодо законодавчих ініціатив Верховної Ради України з метою імплементації угоди між Україною та Європейським Союзом про участь України у Рамковій програмі Європейського Союзу з наукових досліджень та інновацій “Горизонт 2020”.
У зустрічі також брали участь: Ярослав Яцків, член Президії Національної академії наук України, директор Головної астрономічної обсерваторії НАН України; Володимир Луговий, перший віце-президент Національної академії педагогічних наук України; Віра Рибак, керівник сектору освіти, науки, інформаційного суспільства делегації Європейського Союзу в Україні.

Нагадаємо, що підписання Угоди між Україною і Європейським Союзом про участь України в Рамковій програмі Європейського Союзу з наукових досліджень та інновацій “Горизонт 2020” відбулося 20 березня 2015 року.

Підписання Угоди відкриває для українських учених доступ до серйозних фінансових ресурсів, їхні заявки зможуть на рівних конкурувати з грантовими заявками інших європейських країн.

За матеріалами сайту Комітету
Верховної Ради з питань науки та освіти

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу