У літній школі комерціалізації інновацій студентів навчають працювати за європейськими стандартами. Про це розповів головний член президії Польської Господарської Палати Тадеуш Намединськи. «Ті знання, які вони здобувають у процесі навчання, допоможуть їм одразу почати працювати з європейськими підприємствами в «Агромісті», і у підприємців не буде необхідності витрачати час на стажування», – зазначив він.

Один з бізнес-тренерів проекту Петро Намединськи вважає, що рівень підготовки як польських, так і українських студентів – досить високий. «Усі вони тягнуться до знань, і готові застосовувати їх на практиці», – наголосив він.

Краснодонська райдержадміністрація приймала у себе делегацію українських і польських студентів, які ознайомилися з роботою сільськогосподарських підприємств і на практиці дізналися про особливості ведення агробізнесу в кліматичних умовах Луганської області.

Сьогодні відбудеться прес-конференція першого заступника голови облдержадміністрації Едуарда Лозівського і члена президії Польської Господарської Палати Тадеуша Намединськи по закінченні Літньої Школи «Комерціалізації Інновацій: презентація та захист студентських проектів».

За матеріалами прес-служби МОНмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу