Під час весняних канікул на туристсько-екскурсійній базі «Юний турист» проходить навчально-тренувальний збір гуртківців Міжнародного центру дитячо-юнацького туризму міста Києва.

Метою збору є оздоровлення учнівської молоді, обмін досвідом у спортивному туризмі, краєзнавстві та спортивному орієнтуванні, підготовка до найближчих змагань і конкурсів.

Вихованці відвідують навчальні заняття та змагання з техніки пішохідного туризму, спортивного орієнтування, беруть участь у  вікторинах і конкурсах, що проходять у парку Феофанія, який є не лише місцем для тренувань, а й цінним історичним пам’ятником, центром духовного життя українського народу.

Здавна парк Феофанія вважався однією з найкращих природних зон для оздоровлення організму та зміцнення душевних сил. Цьому сприяє цілюще повітря та  позитивна енергетика, якою буквально пронизана ця місцевість.

Педагоги, які працюють із дітьми, спрямовують свою діяльність на розвиток фізичних здібностей, пізнавальної активності та залучення молоді до здорового способу життя.

З кожним роком такі збори є більш масовими та цікавими.

За інформацією КМДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *