Шановні вчителі! Освітній портал «Педагогічна преса» запрошує вас до співпраці! Ми започатковуємо рубрику «Психолог консультує» але потребуємо вашої допомоги!

Ми хочемо знати, що вас непокоїть, з якими труднощами ви стикаєтесь у своїй професійній діяльності, які конфлікти виникають серед учнів, батьків і вчителів у навчанні?

Надсилайте усі свої запитання на цю тему, а наші фахівці порадять, проконсультують та допоможуть вирішити  проблему, що виникла. Можливо, у вас конфлікт з учнями чи нерозуміння складної ситуації в класі – психолог допоможе знайти  причини та варіанти її  виправлення, підкаже, як необхідно працювати, які є способи роботи над собою. Також він розкаже, як побудувати гарні стосунки з учнями та батьками в різних ситуаціях. Адже професія педагога складна, кожна секунда – це імпровізація. Люди всі такі різні. Немає жодних рецептів або правил спілкування з учнями. Те, що імпонує одному, – категорично протипоказане іншому. Звісно, всі хочуть, щоб учитель усе знав і вмів. Але це неможливо. Вийти за рамки власних стереотипів, вирішити конкретні проблеми може людина, яка володіє відповідними спеціальними знаннями – психолог.

Життя постійно ставить перед нами різні завдання. Здебільшого ці завдання потребують від нас самовдосконалення,  нових навичок і умінь, а фахівець, який володіє різними методиками розвитку тих або інших якостей, навчить контролювати себе, ставити мету і ефективно її досягати.

Пишіть нам, а ми допоможемо вам створити власний неповторний, унікальний, сучасний та універсальний образ учителя.

Свої побажання щодо форми нашого з вами спілкування та запитання залишайте в коментарях під цією публікацією. Залежно від ваших пропозицій і порушених тем ми організовуватимемо семінари, відеоконсультації, вебінари, даватимемо письмові відповіді фахівців.

2 коментар до “Психолог для вчителя. Безплатні консультації”
  1. Доброго вечора! Я працюю вчителем більше 30 років і змушена була взяти відпустку на 5 днів за рахунок літньої. Коли отримала розрахунковий листок, то побачила, що відпускні нараховані за 7 днів. Чи права завуч, що написала в табель 7 днів,

  2. я б хотіла розповісти про свій клас та свої пригоди…. взагалі з дітьми все добре, а ось батьки – просто “катастрофа” вони в мене постійно сваряться, навіть билися в шкільному дворі, я балакала і з одними , і з іншими – вистачає на тиждень…… вже навіть писала заяву на звільнення, бо сил моїх не вистачає з ними розмовляти. відносин вчитель – баьки майже немає, від них чую тільки – повинна, повинна…. хоча, я і уроки проводжу, як порібно, і додакові години сиджу з учнями , які слабкіші (витрачаю свій час), і свята різноманітні….. що ще робити, голова обертом йде

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *