Днями в Житомирському державному університеті імені І. Франка відбулася VІI Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих науковців «Сучасні філологічні дослідження та навчання іноземної мови в контексті міжкультурної комунікації».

Учасники конференції мали можливість обговорити актуальні питання сучасної лінгвістики та методики викладання іноземних мов, поділитися власними науковими здобутками, збагатитися досвідом, долучитися до когорти вчених, які невтомно працюють над вирішенням нагальних питань мовознавства.

Під час конференції працювало сім секцій: «Дискурс в міжкультурній комунікації: вербальні й невербальні засоби спілкування», «Лінгвокультурологія та когнітивістика», «Переклад і міжкультурна комунікація», «Соціолінгвістика, етнолінгвістика, психолінгвістика і культура мовленнєвої поведінки», «Порівняльні дослідження в полілінгвальному просторі», «Актуальні проблеми лінгвістики в синхронії та діахронії: стилістика, лексична семантика, фразеологія і граматика» та «Навчання іноземної мови в умовах соціокультурної освіти».

У межах секційних засідань відбувся конкурс на найкращу доповідь. При оцінці доповідей учасників увага зверталася на актуальність порушеної проблеми, відповідність висновків поставленій меті та завданням, вміння представити матеріал і вільне володіння ним, аргументованість і вичерпність відповідей на запитання. Переможці були нагороджені дипломами та заохочуваними подарунками.

Варто зауважити, що під час конференції діяла й виставка творчих робіт, на якій були представлені малюнки олівцем, роботи з бісероплетіння,  вишивки та handmade-вироби.

На завершення конференції учасників наукового дійства порадував виступ молодіжного гурту Old Tree Fellows та декламування вірша французькою мовою у виконанні М. Омельченко.

У ЖДУ переконані, що конференція створила платформу для вільного обміну думками всіх небайдужих до багатогранної проблематики сучасних філологічних досліджень і навчання іноземної мови в контексті міжкультурної комунікації.

Оргкомітет конференції висловлює щиру подяку співорганізаторам – Київському університету імені Бориса Грінченка, Кіровоградському педагогічному університету імені В. Винниченка та Хмельницькому національному університету – за небайдуже ставлення до актуальних проблем сучасної лінгвістики та активну позицію у пошуку дієвих способів їх подолання.

За інформацією ЖДУ імені І. Франка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *