Із метою військово-патріотичного виховання учнівської молоді, формування готовності до служби в Збройних силах України в професійно-технічних навчальних закладах Дніпропетровської області в березні стартував І (регіональний) етап гри «Сокіл» («Джура»).

Із 55 ПТНЗ Дніпропетровщини визначено 5 регіонів, де створено 14 козацьких осередків, які братимуть участь у І етапі гри.

Так, відповідно до Положення Всеукраїнської гри «Сокіл» («Джура») курені Дніпропетровського регіону, а саме: Дніпропетровського регіонального центру професійно-технічної освіти, Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти та вищого професійного училища № 17 змагалися на кращий курінь.

Учасники гри змагалися з таких видів змагань, як вікторина з Історії України, конкурс на кращу пісню, змагання зі спортивного та туристського орієнтування, медичної підготовки, цивільного захисту. За підсумками всіх конкурсів переможцями І етапу стала команда «Половицького куреня» Дніпропетровського регіонального центру професійно-технічної освіти.

Молодь профтехосвіти області на всіх етапах гри демонструє свої навички та знання з військової підготовки, цивільного захисту та історії рідного краю, що є пріоритетним напрямом сучасної освіти України.

За інформацією департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *