28 березня за ініціативи співробітників науково-дослідної лабораторії «Екологія і освіта» та студентського самоврядування природничо-географічного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини проведено щорічну міжнародну екологічну акцію «Година Землі».

Ні пронизливий вітер, ані холодний дощ не стали перешкодою для університетських активістів, які вирішили підтримати світову природоохоронну ініціативу.  Учасниками акції стали викладачі та студенти вишу, а також вчителі, батьки та учні міських шкіл. Символічно – вимкненням світла на одну годину та проведенням невеликого концерту на тлі запалених свічок – організатори та учасники екологічного заходу намагалися привернути увагу до глобальної проблеми зміни клімату на Землі та необхідності економити енергоресурси.

Під час виступу агітбригади екологи університету акцентували увагу присутніх на тому, що майбутнє планети залежить від спільних дій людей всього світу, і закликали щодня заощаджувати природні багатства та енергоресурси задля майбутнього на Землі.

За інформацією УДПУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *