Четвертий рік поспіль студенти та науковці ПолтНТУ стають переможцями міжнародного конкурсу наукових проектів із моделювання від Британської компанії Delcam.

30 березня делегація ПолтНТУ у складі керівника центру Delcam ПолтНТУ, доцента кафедри технологій машинобудування Сергія Кравченка, доцента кафедри технологій машинобудування Олександра Сорокового та аспіранта Станіслава Яська взяла участь у церемонії нагородження переможців 15-го міжнародного конкурсу студентських проектів на отримання іменних премій компанії Delcam, що відбулася в резиденції Надзвичайного і Повноважного Посла Великої Британії в Україні.

Четвертий рік поспіль наш університет – серед переможців цього престижного конкурсу. Цього разу премією за 2-ге місце відзначена робота магістра електромеханічного факультету Олександра Горюна (переможець стипендіальної програми Fulbright Step 2014) та аспіранта Станіслава Яська «Розроблення технології виготовлення щелепного імплантаційного протезу», наукові керівники: кандидат технічних наук, доцент Сергій Кравченко та кандидат технічних наук, доцент Олександр Сороковий.

У церемонії нагородження взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол Великобританії в Україні Саймон Сміт, представники компанії Delcam plc (Велика Британія) – Сенді Мофет і Х’ю Хемфріс, Наталія Погодаєва, директор університетської програми Delcam, представники вищих навчальних закладів – учасники програми «Передові технології Delcam для університетів України».

Надзвичайний і Повноважний Посол Великої Британії в Україні Саймон Сміт у своєму виступі наголосив на важливості контактів студентів і викладачів українських вищих навчальних закладів із провідними світовими розробниками програмного забезпечення для промисловості.

Пан Х’ю Хемфріс як засновник програми «Передові технології Delcam для університетів України» побажав українським студентам подальших успіхів в освоєнні надсучасних технологій, актуальних у сучасному технологічному світі.

1

 

За матеріалами кафедри технології машинобудування ПолтНТУ

Один коментар до “Наукова еліта ПолтНТУ підкорює нові вершини”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *