Минулого року Фундація Центральноєвропейська Академія Навчань та Сертифікації (м. Бидгощ, Польща) провела відбір серед українських шкіл для участі в проекті «Відкрита Польща».

За результатами були обрані 100 партнерських середніх навчальних закладів, серед яких оголошено конкурс відеоробіт на тему: «Здорове харчування – запорука успіху сучасної людини».

Конкурс проводиться за участі Університету Dietl (м. Краків, Польща) та за підтримки Освітнього порталу «Педагогічна преса». Ми отримали 32 роботи, що висвітлюють важливість здорового харчування та його вплив на спосіб життя сучасної людини.

Усі отримані відеороботи представлені для розгляду на Освітньому порталі «Педагогічна преса» у відкритому доступі для голосування.

За результатами голосування буде обрано 3-х переможців для нагородження призами:

III місце – командний сертифікат на відвідання SPA в м. Краків;

II місце – сертифікат на безкоштовну участь у будь-якому із оголошених фундацією CEASC Освітніх ознайомчих візитів (для учнів-членів команди);

I місце – іменний сертифікат на 1 рік на 1 особу (або 2 сертифікати на 2 особи по півроку) для безкоштовного навчання в Вищій школі Діетля (м. Краків, Польща), факультет Дієтології.

Дякуємо учасникам конкурсу за виклад власного бачення теми та запрошуємо всіх охочих віддати свій голос за найкреативнішу і найцікавішу роботу.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

2 коментар до “Увага, конкурс відеоробіт! Переможці поїдуть до Кракова!”
  1. Извините, но я ничего не понимаю…какие критерии отбора для победителей? 1 место-это девочки, которые рассказывают возле стенда? это креативность и нестандартный подход к идее? или низкокачественные и переписанные с Инета ролики? с таким оцениванием не хочется больше участвовать в ваших конкурсах..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *