Учні та педагогічні працівники Лисичанської загальноосвітньої школи № 24 побували  на Черкащині та зустрілися з головою Черкаської обласної державної адміністрації Юрієм Ткаченком.

До дружньої невимушеної зустрічі долучилися заступник голови – керівник апарату ОДА Віталій Коваль, директор департаменту освіти і науки Валерій Данилевський, заступник директора Оксана Сімушіна. Безпосередньо перед зустріччю на дітей чекав майстер-клас із виготовлення патріотичних смаколиків.

Звертаючись до шановних гостей, Юрій Ткаченко наголосив: «Багато залежить від порозуміння та взаємодопомоги дорослих: вчителів, держслужбовців – щоб наше прийдешнє покоління жило в заможній країні».

На прощання голова ОДА висловив сподівання, що, отримавши безліч позитивних вражень, після приїзду додому наші друзі зі сходу України розкажуть своїм однокласникам, рідним про Черкащину, про ті місця, де по-справжньому живе дух України, дух Шевченка, Хмельницького та інших відомих українців, які мріяли про вільну заможну Україну. Також Юрій Ткаченко наголосив, що на Черкащині завжди раді гостям і чекатимуть їх знову: «Ви вже пов’язані з Черкащиною – тими місцями, де свого часу зароджувалась державність України. Ми завжди раді бачити вас тут!».

Заступник директор Лисичанської загальноосвітньої школи № 24 Наталія Ніколаєва подякувала за гостинність і гарний прийом на Черкащині: «Протягом перебування на Черкащині діти дізналися багато нового, відбулося багато приємних знайомств, ми відвідали цікаві місця. Але головне – це  чутливі, добрі, приємні люди. У вас є добра тепла аура. Тому ми дуже вдячні за все те, що ви для нас робите».

За інформацією департаменту освіти і науки Черкаської ОДА