Христину Ганзюк, переможницю "Олімпіади геніїв", привітав Дмитро Табачник - shkolyarka z hmelnickogo zaynyalya druge misce na olimpiadi geniyiv v ssha 1342510987У червні цього року учениця Технологічного багатопрофільного ліцею (м. Хмельницький) Христина Ганзюк перемогла у престижному Міжнародному конкурсі «Олімпіада геніїв» у м. Освего (США), здобувши «бронзову» нагороду.  У конкурсі участь взяли 700 школярів із США та Європи.

Христина Ганзюк представила роботу «Роль природних мінеральних сорбентів у процесі очищення води та у повсякденному використанні».  Унікальність дослідження в тому, що воно проведено на місцевому Ташківському родовищі, яке розташоване у Славутському районі.

Перемога Христини Ганзюк стала досягненням всієї країни, проявом уміння нашої молоді відстоювати свої досягнення на найвищому міжнародному рівні.

З цією визначною подією 19 липня 2012 року особисто в телефонному режимі переможницю привітав Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник.

Подяка та привітання від імені Міністра направлені й батькам дівчини, які докладали максимум зусиль для особистого зростання, впевненості у собі, цілеспрямованості своєї дитини.

Вітаємо юну дослідницю з широким визнанням її результатів. Бажаємо подальших звершень, творчих успіхів та щасливої вдачі.

За матеріалами прес-служби МОНмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *