Пробна сесія ЗНО тривала 21 та 28 березня. У ній взяли участь близько 10 тисяч абітурієнтів. За підсумком обох днів було використано понад 15 тисяч зошитів ЗНО.

Останнього дня пробної сесії, 28 березня, понад 6,8 тисячі абітурієнтів складали іспити з математики (базовий та поглиблений рівні), фізики, хімії, географії, біології, історії України, англійської, німецької, французької, іспанської та російської мов. Для цього на Дніпропетровщині працювали 36 пунктів тестування, де чергували громадські спостерігачі.

За підсумками двох днів пробної сесії восьмеро учасників порушили процедуру і були видалені з аудиторій. Причиною дискваліфікації у всіх випадках стало використання мобільних телефонів.

Як повідомлялось, оцінки пробної сесії не впливають на результати основної. У ході попереднього ЗНО кожен абітурієнт міг випробувати свої знання в будь-якій із 12 дисциплін оцінювання. Вартість одного тестового зошита становила 89 гривень.

Нагадаємо, що пробна сесія ЗНО стартувала 21 березня. Тоді понад 8,3 тисячі майбутніх вступників Дніпропетровщини складали попереднє тестування з української мови та літератури. Основна сесія ЗНО розпочнеться 24 квітня тестуванням з української мови та літератури. За інформацією Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти, на особистих сторінках абітурієнтів уже розміщені запрошення-перепустки на перший іспит. Їх вступники мають роздрукувати самостійно, адже цьогоріч запрошення не надсилатимуться поштою.

За інформацією департаменту освіти і науки
 Дніпропетровської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу