Про створення в профільному міністерстві робочої групи з питання розробки програми національно-патріотичного виховання молоді, вдосконалення законодавчої бази в сфері молодіжної політики повідомив міністр молоді та спорту Ігор Жданов на зустрічі з директором представництва Світового Конгресу Українців в Україні Сергієм Касянчуком і головою Союзу українських організацій Австралії Петром Шмігелем, що відбулася 31 березня. 

Крім того, міністр вважає, що треба ефективно використати капітал знань і можливостей української діаспори в сприянні інтеграції нашої країни до Європейського Союзу, глобального світу, підвищенні її конкурентоспроможності.

Ігор Жданов також поділився ідеєю міжнародних молодіжних обмінів: “Молодь була і є головною силою, що рухає нашу державу до всього цивілізованого світу. Логічно, що молодіжні обміни сприятимуть розвиткові та втіленню нових ідей в українському суспільстві”.

DSC_7721

Петро Шмігель підтримав ідею молодіжних обмінів і запевнив, що донесе її до неурядових молодіжних організацій Австралії. Також голова Союзу українських організацій в Австралії заявив про бажання запросити на змагання національну команду України з регбі.

Нагадаємо, що 28 серпня 2014 року в Києві було укладено Меморандум про співпрацю між Кабінетом Міністрів України та Світовим Конгресом Українців. Згідно з документом міністерство розробило проект Плану заходів Мінмолодьспорту з виконання Меморандуму про співпрацю між Кабінетом Міністрів України та Світовим Конгресом Українців та направило його на розгляд Світовому Конгресу Українців.

За матеріалами Мінмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *