У департаменті освіти Вінницької міської ради відбувся брифінг, присвячений профілактиці нещасних випадків на залізниці. Стурбовані збільшенням кількості постраждалих дітей, працівники Управління МВС України на Південно-Західній залізниці розповіли освітянам і представникам ЗМІ про ситуацію на території обслуговування. А також проаналізували причини й умови, що призводять до таких трагічних наслідків.

Від початку року на об’єктах залізниці вже постраждали 8 дітей, а за минулий рік сталось 12 нещасних випадків за участі неповнолітніх. Здебільшого постраждалі зазнають ушкоджень від ураження електричним струмом.

Заступник начальника Управління МВС України на Південно-Західній залізниці – начальник міліції громадської безпеки Анатолій Домарацький – наголосив на необхідності активізувати роботу громадськості щодо профілактики та запобігання нещасним випадкам на залізниці.

Начальник кримінальної міліції у справах дітей Управління МВС України на ПЗЗ Олександр Хомич презентував присутнім відеоролик, присвячений профілактиці нещасних випадків на залізниці, та продемонстрував друковані матеріали наглядної агітації. На його думку, така інформаційна продукція змусить дітей замислитися.

За матеріалами mvs.gov.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу