На своєму офіційному веб-сайті Міністерство освіти і науки України оприлюднило пам’ятку для отримання дозволу на перетин лінії розмежування для участі у ЗНО.

МОН, зокрема, подає перелік документів, які треба зібрати, та публікує адреси, куди їх надсилати.

Зверніть увагу, що для Криму і Донбасу електронні адресі різні. 

 

Пам’ятка для отримання дозволу на перетин лінії розмежування з метою проходження ДПА та здачі ЗНО

Для отримання дозволу на перетин лінії зіткнення випускникам середніх шкіл, їхніх батькам або особам, які їх супроводжуватимуть, необхідно подати:

– заяву від батьків (якщо батьки супроводжуватимуть дитину) та дитини (в разі наявності паспорта) на керівника Координаційного центру при оперативному штабі з управління антитерористичною операцією (АТО), в якій вказується маршрут переміщення (населені пункти), термін знаходження в районі проведення АТО (контрольованій чи неконтрольованій території);

– копію паспортних документів (дані про дітей, які не досягли 16 років заносяться разом із даними батьків);

– копію документа, що підтверджує мету в’їзду на неконтрольовану територію (для випускника – копія запрошення Українського центру оцінювання якості освіти).

– електронний варіант фотографії, що ідентифікує особу (неповнолітню особу) на час подачі документів.

Вказані документи необхідно надіслати на електронну адресу Міністерства освіти і науки України (АРК, м. Севастополь – o_ishutina@mon.gov.ua; Донецька, Луганська обл. –  malysheva_mon@ukr.net).

Батькам, які супроводжуватимуть дитину, в обов’язковому порядку при перетині лінії розмежування необхідно мати копію свідоцтва про народження дитини.

Особам, які супроводжуватимуть дітей, необхідно мати нотаріально завірену довіреність батьків.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *