Нагадаємо, що протоколом селекторної наради року від 13.01.2015 (доручення Кабінету Міністрів України від 14.01.2015 №913/0/1-15) головам обласних та Київської міської держадміністрацій доручено вжити заходів щодо скорочення на 3 % чисельності працівників бюджетних установ.

Тож ЦК Профспілки працівників освіти і науки звернувся до Кабінету Міністрів України щодо неприпустимості скорочення працівників навчальних закладів та установ освіти. Відповідь за дорученням Кабміну серед інших відомств надало й Міністерство освіти і науки України.

У листі, підписаному заступником міністра освіти і науки Павлом Полянським, зокрема, повідомляється, що міністерство стурбоване численними зверненнями, які надходять від профспілкових організацій і трудових колективів галузі освіти, щодо скорочення кількості працівників навчальних закладів.

“Скорочення чисельності працівників галузі також є неприпустимим, оскільки призведе до погіршення навчального процесу та руйнування системи освіти загалом”, – зазначено в документі.

Тому Міносвіти “цілком погоджується з Профспілкою працівників освіти і науки в тому, що Протокол селекторної наради не може розглядатися як обов’язковий для виконання нормативно-правовий акт, відповідно з яким обласні та Київська міська державні адміністрації мають вжити заходи для 3-відсоткового скорочення чисельності працівників бюджетних установ”.

Читайте також:

ЦК Профспілки: урядового рішення про скорочення на 3 % освітян немає

Педагогів не скорочуватимуть – немає підстав

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *