Цієї середи, 25 грудня, у МОН підбивали підсумки року, що минає. Заступник міністра освіти і науки України Борис Жебровський запросив працівників дошкілля, представників освітянських видань та преси, аби поговорити про досягнення саме у галузі дошкільної освіти.

Борис Михайлович наголосив: міністерство працює наполегливо, все згідно з Ініціативами Президента України. Й тому за останні кілька років дошкільна освіта зазнала стратегічних перетворень. У їх межах вдалося подолали черги у дитсадочки: цьогоріч додатково створено 50 000 тисяч міць. Також покращено умови навчання та розвитку дітей з особливими потребами, вирішено питання соціальної підтримки малозабезпечених родин, проводено низку конкурсів для дошкільнят. Кілька проектів міністерство втілювало у життя разом з Освітнім порталом «Педагогічна преса». Успіх цих заходів заступник міністра особливо відзначив. Адже відеоконкурс на здоров’язбережувальні технології у ДНЗ та фотоконкурс «У дитячому садочку, як у барвистому віночку» мали значний успіх у дошкільників, про що свідчать голоси, зібрані під час визначення переможців, – понад 200 тисяч.
Крім того в міністерстві ділилися і планами на наступний, 2014 рік: мають завершити доручення Віктора Януковича щодо створення 100-та тисяч додаткових місць у дитячих садках, й надалі розвивати напрямки роботи із сім’ями та дітьми з особливими потребами.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу