Нещодавно на популярне американське ток-шоу Елен ДеДженерес до студії запросили вчительку молодших класів Соню Ромеро, яка працює в Альбукерке, штат Нью-Мексико.

У цьому місті безліч неблагополучних сімей, діти яких не отримують належного догляду. Також великою проблемою для багатьох жителів є бідність. Учителька Соня Ромеро підходить до питання освіти не лише з практичного боку, вона щиро любить своїх учнів і піклується про кожного з них так, як може. Перед  уроками  вона завжди запитує  дітей, чи всі поїли, можливо, хтось забув почистити зуби, розчесати волосся або комусь треба купити щось з одягу. Вона навіть усиновила двох учнів, яких хотіли відправити до дитбудинку. Відео, в якому учні розповідають, як вони вдячні своїй вчительці зворушило весь зал.

Соня Ромеро – неймовірна вчителька молодших класів з Нью-Мексико. Вона присвятила своє життя тому, щоб не тільки навчати дітей і виховувати, а й піклуватися про них і допомагати їм.

Ведуча ток-шоу вручила вчительці два чеки на 10 000 доларів кожен, щоб один вона витратила на себе, а другий – на дітей.

Світу потрібно більше таких вчителів, як Соня Ромеро. Вона – втілення добра і любові до своїх вихованців і до всього людства загалом.

 За повідомленням www.ofigenno.cc